Serwis archiwalny
Strona główna

Jarosław Kaczyński zagłosował na warszawskim Żoliborzu

Jarosław Kaczyński zagłosował na warszawskim Żoliborzu Niedziela, 4 Lipca 2010 Kandydat na prezydenta Jarosław Kaczyński zagłosował w niedzielę rano w komisji wyborczej na warszawskim Żoliborzu. Towarzyszyła mu bratanica Marta wraz z rodziną.

Jarosław Kaczyński wezwał do udziału w wyborach. „To są bardzo ważne wybory dla polskiej demokracji” - powiedział.

Pytany, co zamierza robić po wyczerpującej kampanii, odpowiedział: „sądzę, że zasłużyłem na krótki odpoczynek”. Dodał, że chce wykorzystać wolny czas m.in. po to, żeby się nareszcie wyspać.

Jarosław Kaczyński był też pytany przez zagranicznych dziennikarzy o stosunki z Rosją. „Jesteśmy pełni dobrej woli” - podkreślił. Kandydat mówił też o relacjach z Gruzją. Zaznaczył, że jest to bliski kraj i dodał, że jest wdzięczny prezydentowi Micheilowi Saakaszwilemu za jego postawę po katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. „Na pewno polecę do Gruzji, niezależnie od wyniku wyborów” - zadeklarował.

Jarosław Kaczyński podczas głosowania miał w klapie marynarki niebieskie serduszko akcji „Stop powodziom” organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Galeria zdjęć

Materiały wideo

Drukuj
Powrót do listy
Serwis kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego
Wersja 3Wersja 2Wersja 1Ta sama treść różne odsłony